tÜm KopuqLar BuRda,Ya Sen neRdeSin..!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

%1oo Musiq, %1oo kOpuqX, heR telDen payLaşım..

AnasayfaLatest imagesAramaGiriş yapKayıt OlTeqnOmannaq.FM

Sen gitme olur mu ?

2 posters
YazarMesaj
..^^ SinemCiq ^^..

..^^ SinemCiq ^^..

Kadın
MadaLya : Sen gitme olur mu ? 9443d972252eb1a7b6ab80133ceddf87

Sen gitme olur mu ? Empty
MesajKonu: Sen gitme olur mu ?   Sen gitme olur mu ? Icon_minitimeC.tesi Şub. 21, 2009 4:11 pm

Her gidişin ardından bakakalır gözyaşlarım. Öyle ki neden döküldüklerini bile anlamadan, yere bile düşmeden gitmiştir giden. Hep böyle olmuştur; ani (ve sebepsiz). Hiç anlamadım neden gittiklerini. Belki de ben aradığımı bulayım diye gitmeyi seçtiler.. Ne kadar nahifim.

Biliyor musun, hiç endişelenmedim terkedilirken. Üzülmedim dersem yalan olur, kimseler bilmeden ağlamadım belki, bir kaç damla göz yaşı ile geçiştirdim gidişleri; ama çok kıymetli bir kaç damla. Hep söylemişimdir, ben ağlayamam. Endişelenmedim, çünkü giden biliyordur, kalırsa huzursuz geceler beklemektedir bizi. Üzüldüm, çünkü hiç anlamadım neden gittiklerini; bilsem üzülmezdim belki.

Her gideni kalbimin bir köşesine koyayım dedim, beceremedim. Giden gittiğiyle bitmiştir hep. Bir kaç mutlu anı dışında ne varsa götürmüştür yanında her seferinde. Sanırım eski şeyleri tutmayı sevmediğimden pek; onlar da biliyor huyumu. Zaten kalan oldu mu, hemen başlıyorum temizliğe. Düzen hastası olmak ne fena.
Şimdi düşünüyorum da.. Sayamıyorum bile gidenleri. Aklımda bir kaç isim ve gözümün önünde bir kaç flu yüz var.
...:
Hiç birini küçümsemiyorum; ama huyum kurusun, unutmazsam olmuyor. Sebepsiz gidişlerden nasıl yorulduysam, dayanılır gelmiyor anımsamak. O kadarcık da olsun, değil mi?
Sen.. Seni unutmak istemiyorum. Senin gidişini izlemek istemiyorum. Tükeneceğimi biliyorum. İlk kez korkuyorum. Hem de çok korkuyorum. Zayıflık dersen de, ne yapayım? Sana yaranmak değil ki bunları yazarken niyetim. Şu alkolden dönen başımı durdurup 2 satır yazabiliyor olmamın sebebini ne ben biliyorum, ne bir başkası. Anlatıyorum işte. Korkuyorum, çünkü kendimi kandıracak değilim, senin gitmeni kaldıramam. Söylemekten korkmuyorum, bak. Seni seviyorum.
Sen gitme, olur mu? Hele sebepsiz, hiç gitme. Sad
ADMİN
ADMİNİSTRATOR
ADMİNİSTRATOR
ADMİN

Erkek
İş/Hobiler : DanS-RaP
Lakap : †…Kısa RasLanTı…†
MadaLya : Sen gitme olur mu ? 045fa87c0438520d6130000aa3ebf3cd

MesajKonu: Geri: Sen gitme olur mu ?   Sen gitme olur mu ? Icon_minitimeC.tesi Şub. 21, 2009 4:24 pm

Tskler
https://teqnomannaq.yetkin-forum.com
..^^ SinemCiq ^^..

..^^ SinemCiq ^^..

Kadın

MesajKonu: Geri: Sen gitme olur mu ?   Sen gitme olur mu ? Icon_minitimeC.tesi Şub. 21, 2009 4:40 pm

Reca ederm Hakn bey Razz
ADMİN
ADMİNİSTRATOR
ADMİNİSTRATOR
ADMİN

Erkek
İş/Hobiler : DanS-RaP
Lakap : †…Kısa RasLanTı…†
MadaLya : Sen gitme olur mu ? 045fa87c0438520d6130000aa3ebf3cd

MesajKonu: Geri: Sen gitme olur mu ?   Sen gitme olur mu ? Icon_minitimePaz Şub. 22, 2009 4:38 pm

Wink
https://teqnomannaq.yetkin-forum.com
..^^ SinemCiq ^^..

..^^ SinemCiq ^^..

Kadın

MesajKonu: Geri: Sen gitme olur mu ?   Sen gitme olur mu ? Icon_minitimePtsi Şub. 23, 2009 8:42 am

sunny

Sen gitme olur mu ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» GİTME..
» Grup as - Gitme Dur....
» Sanal Aşk Olur Mu..?
» Bence Çok İyi Olur..
» gitme gülüm