tÜm KopuqLar BuRda,Ya Sen neRdeSin..!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

%1oo Musiq, %1oo kOpuqX, heR telDen payLaşım..

AnasayfaLatest imagesAramaGiriş yapKayıt OlTeqnOmannaq.FM

İş yerinizde arkadaşlarınızla bir proje üzerine çalışıyorsunuz. Siz ak diyorsunuz diğerleri kara..??

ş yerinizde arkadaşlarınızla bir proje üzerine çalışıyorsunuz. Siz ak diyorsunuz
 Ak diyorsam olacak işte o kadar!
 Ben ak diyorsam bir bildiğim vardır şaşmam!
 Bu kadar çok kişi kara diyorsa bir kere daha düşünmekte fayda var.
 Hiç üstelemem benim dediğimin olması gerektiğini planları suya düşünce anlayacaklar nasılsa.
Sonuçları Gör
YazarMesaj
ADMİN
ADMİNİSTRATOR
ADMİNİSTRATOR
ADMİN

Erkek
İş/Hobiler : DanS-RaP
Lakap : †…Kısa RasLanTı…†
MadaLya : İş yerinizde arkadaşlarınızla bir proje üzerine çalışıyorsunuz. Siz ak diyorsunuz diğerleri kara..?? 045fa87c0438520d6130000aa3ebf3cd

İş yerinizde arkadaşlarınızla bir proje üzerine çalışıyorsunuz. Siz ak diyorsunuz diğerleri kara..?? Empty
MesajKonu: İş yerinizde arkadaşlarınızla bir proje üzerine çalışıyorsunuz. Siz ak diyorsunuz diğerleri kara..??   İş yerinizde arkadaşlarınızla bir proje üzerine çalışıyorsunuz. Siz ak diyorsunuz diğerleri kara..?? Icon_minitimeSalı Şub. 24, 2009 2:09 am

Ak diyorsam olacakİş yerinizde arkadaşlarınızla bir proje üzerine çalışıyorsunuz. Siz ak diyorsunuz diğerleri kara..?? Smilev işte o kadar!
Ben ak diyorsam bir bildiğim vardırİş yerinizde arkadaşlarınızla bir proje üzerine çalışıyorsunuz. Siz ak diyorsunuz diğerleri kara..?? Smilev şaşmam!
Bu kadar çok kişi kara diyorsa bir kere daha düşünmekte fayda var.
Hiç üstelememİş yerinizde arkadaşlarınızla bir proje üzerine çalışıyorsunuz. Siz ak diyorsunuz diğerleri kara..?? Smilev benim dediğimin olması gerektiğini planları suya düşünce anlayacaklar nasılsa.
https://teqnomannaq.yetkin-forum.com

İş yerinizde arkadaşlarınızla bir proje üzerine çalışıyorsunuz. Siz ak diyorsunuz diğerleri kara..??
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KARA BÜYÜÜÜÜÜÜÜ