tÜm KopuqLar BuRda,Ya Sen neRdeSin..!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

%1oo Musiq, %1oo kOpuqX, heR telDen payLaşım..

AnasayfaLatest imagesAramaGiriş yapKayıt OlTeqnOmannaq.FM

Ünlülere Sitemizi Sorduk ...

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Ünlülere Sitemizi Sorduk ... Empty
MesajKonu: Ünlülere Sitemizi Sorduk ...   Ünlülere Sitemizi Sorduk ... Icon_minitimeÇarş. Şub. 11, 2009 5:27 pm

ibrahim Tatlıses
bakııııın sizlere sesleniyorummm ey vicdansız insafsız insanlarrrr
ibrahim tatlısess kimseye eyvallah demezzzz ibrahim tatlıses kopkopteam agiriyosa bu dogrudur
forum aslaaa sizlerin oyunlarıyla yıkılmaz önce Allah'a sonra halkımıza güveniyorum forum
karşısınaaa bir sürü site koyuyosunuzz ama evelallah biz yine açık ara öndeeeyizzzz sanaa sesleniyorummm
eyyy vatandaşşşşş ne diye halaaaa foruma üye olmadın Allah cezanızı verecek
---------------------------------------------------------------------------
Kuşum Aydın :
efendiiiiiim Allaaaamaaaa binn şükürrrrrrr bendee girdim foruma ya neeee varrr neee yokkkk
baktımmm birazzzz vallaahhiii çok faydalı bi siteeeee herkeeesss tafsiyeee ediyoddduuu sonunda bende
tanıştımmm tüliinle canerriii de getireeceeemm burayaaa evlendirrrceeemm sonundaaa onları kopkoptwam sayesindeeeeeee
--------------------------------------------------------------------------

Süleyman demirel
sevgiliii vatandaşşlarım artık ülkeyii yönetmekk daha da kolaylaştıı tabikide
şimdi vatandaşşş ne seviyoor ne sevmiyorrr hükümetimizzzz giriyor forumaa ordaa halkın sesini
duyuyorrrr onaa göre icraatlarını yapıyorlarrr ..... bizim zamanımızda böleeemiydii forum vaaadıdaa bizzmi
giimedik nazmiyee bile bağımlısı oldu çıkamıyoo forumdan forum politika açısındanda
fevkalade faydalı bi sitedir bu arada gapp projeside benimdirrr
--------------------------------------------------------------------------

Bülent abla
efenimm yüce Allah-ü tealaanın bana bahşettiği şu nacizane can-ım ile boş zamanlarımda
internet diye tabiiir edilen alanda bilgi paylaşımlarının yapıldığı çok muhterem kopkopteam ailesine
bendenizde katılmış bulunmaktayım bu paylaşımları yapanları tevazu ve telafile tebrik eder
zat-i muhterem kopkopteam ailesine başarılarını ve saadetlerini dilemeyi borç bilirim efenim
gerçekteen çoooook başarılııı aaaaaaa-aaaaaaaaa
-------------------------------------------------------------------------

Beyaz hoca
efendiiimkopkopteam a girmek caizzdir oradaaa efendime söliyeyim gezinmek paylaşım yapmak
sevaptır bildiğin bir şeyi başkası ile paylaşan insanların mekan-ı cennettir ne demiş hz ömer bana bir
harf öğretenin 40 yıl kölesi olurum bende yeniforum'a girdikten sonra çok şey öğrendim kerhane fliminde oynadığımı
bile öğrendim ama filmi izledikten sonra davadan vazgeçtim safsatalara inanmayınız
hurafeler ile uğraşmayınız islam bölümünü iyi inceleyiniz baktabul herşeyde 1
numaradır..

En son ^^ axi_qirL ^^ tarafından Perş. Şub. 12, 2009 9:18 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ADMİN
ADMİNİSTRATOR
ADMİNİSTRATOR
ADMİN

Erkek
İş/Hobiler : DanS-RaP
Lakap : †…Kısa RasLanTı…†
MadaLya : Ünlülere Sitemizi Sorduk ... 045fa87c0438520d6130000aa3ebf3cd

Ünlülere Sitemizi Sorduk ... Empty
MesajKonu: Geri: Ünlülere Sitemizi Sorduk ...   Ünlülere Sitemizi Sorduk ... Icon_minitimeÇarş. Şub. 11, 2009 11:43 pm

:D tskler sinem çok qüsel bir paylaşım :D
https://teqnomannaq.yetkin-forum.com

Ünlülere Sitemizi Sorduk ...
1 sayfadaki 1 sayfası