tÜm KopuqLar BuRda,Ya Sen neRdeSin..!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

%1oo Musiq, %1oo kOpuqX, heR telDen payLaşım..

AnasayfaLatest imagesAramaGiriş yapKayıt OlTeqnOmannaq.FM

MesLekLere Göre iLan-ı a$kLar..

3 posters
YazarMesaj
..^^ SinemCiq ^^..

..^^ SinemCiq ^^..

Kadın
MadaLya : MesLekLere Göre iLan-ı a$kLar.. 9443d972252eb1a7b6ab80133ceddf87

MesLekLere Göre iLan-ı a$kLar.. Empty
MesajKonu: MesLekLere Göre iLan-ı a$kLar..   MesLekLere Göre iLan-ı a$kLar.. Icon_minitimeC.tesi Şub. 21, 2009 4:06 pm

Ayakkabıcı : ah sevdiceğim sensiz hayat bana bi numara küçük geldi, kalbimi vurdu, su toplattı hop hop hoplattı, canım yanıyor ne olur dön..

Bilgisayarcı: açtım kapadım kendimi yine de düzelemedim sensiz.. printerım ol yaz beni yarım yarım..

Kabzımal: mevsimlik sebzeler geldi, hormonsuz domates geldi, kütür kütür hıyar geldi sen gelmez oldunnn..

Modcu: senden kilitli bir topicim olsun istiyorum sevgilimm tam bizim mod'a göre göre...

Müzisyen : kalbimin sol anahtarı, yarımlık notam, bu porte var ya.. sana feda olsun

Kasap: senin o bakışların yarim, iki kere çekilmiş kıyma gibi lap diye yapıştırır tezgaha beni.. sinirlerim ayıklanır sesini duyunca.. ben seninim artık, ister inegöl köfte yap beni ister cızbız..

Minibüsçü:stepnemi kaybettim sen benden gittin gideli.......

Avukat:itiraz ediyorum sayın aşkım.....böğrüm müvekkil misali yanmakta sana tutulalı.....

Manav:domates yanaklım....patlıcan dudaklım......enginar kılıklım......3 kilosu bir milyonluk bir aşk değil benimki......

Milletvekili:bizim kasabaya yapılcak köprünün inşaatına başladık...15 sene sonra....beni ööle değiştirdin ki vaadettiklerimi yapmaya başladım.....

Doktor : öksür sevdiğim, ciğer filmin pırıl pırıl, gönlünce öksür sevdiğim... hapşur sevdiğim grip aşısı gibi senin aşkın, beni mikroplardan korur sevdiğim

Haber Spikeri:Iyi aksamlar..Evdeki telefondan bildiriyorum.Dun aksam beynime ulasan sinyale gore, sana asigim ve seviyorum.Bir dahaki konusmamiza kadar hoscakal

Çiftçi : buğday başağı gibi sarı saçların, rüzgarda mağrur boynunu büker güzeller güzeli.. gel de aşık olma

Benzinci:sulandırılmış mazot gibi motoru bozan adamlardan değilim ben.....petrol rafinerisine döndüm seni seveli.....

Bodyguard:seni çok pis döverim benim asabımı bozma.....seviyoz dedik ya.....şimdi kaybol.....

Lunaparkçı:gondoldan indim çarpışan otom arızalandı.....sigaralara denk gelmiyor kasnaklar......dönme dolap ettin beni peşinde.....yeter artık aşıkım uleee....

yeni şovgörl semra hanım:dal..dal..daldan dala...ben aşıkım...ben aşıkım....vur...vur...vur tuşlara ben aşıkım.....

en güseL Bodyguard jocolor
ADMİN
ADMİNİSTRATOR
ADMİNİSTRATOR
ADMİN

Erkek
İş/Hobiler : DanS-RaP
Lakap : †…Kısa RasLanTı…†
MadaLya : MesLekLere Göre iLan-ı a$kLar.. 045fa87c0438520d6130000aa3ebf3cd

MesajKonu: Geri: MesLekLere Göre iLan-ı a$kLar..   MesLekLere Göre iLan-ı a$kLar.. Icon_minitimeC.tesi Şub. 21, 2009 4:31 pm

tskler
https://teqnomannaq.yetkin-forum.com
..^^ SinemCiq ^^..

..^^ SinemCiq ^^..

Kadın

MesajKonu: Geri: MesLekLere Göre iLan-ı a$kLar..   MesLekLere Göre iLan-ı a$kLar.. Icon_minitimeC.tesi Şub. 21, 2009 5:10 pm

Rolling Eyes
ADMİN
ADMİNİSTRATOR
ADMİNİSTRATOR
ADMİN

Erkek

MesajKonu: Geri: MesLekLere Göre iLan-ı a$kLar..   MesLekLere Göre iLan-ı a$kLar.. Icon_minitimeC.tesi Şub. 21, 2009 5:11 pm

:D
..^^ SinemCiq ^^..

..^^ SinemCiq ^^..

Kadın

MesajKonu: Geri: MesLekLere Göre iLan-ı a$kLar..   MesLekLere Göre iLan-ı a$kLar.. Icon_minitimeC.tesi Şub. 21, 2009 5:12 pm

drunken
_HayLaSS_

_HayLaSS_

Erkek
İş/Hobiler : Pc
Lakap : haγLaSS---мiqяσp---кσpiL

MesajKonu: Geri: MesLekLere Göre iLan-ı a$kLar..   MesLekLere Göre iLan-ı a$kLar.. Icon_minitimeSalı Şub. 24, 2009 1:31 pm

tskk
ADMİN
ADMİNİSTRATOR
ADMİNİSTRATOR
ADMİN

Erkek

MesajKonu: Geri: MesLekLere Göre iLan-ı a$kLar..   MesLekLere Göre iLan-ı a$kLar.. Icon_minitimeSalı Şub. 24, 2009 1:50 pm

Wink

MesLekLere Göre iLan-ı a$kLar..
1 sayfadaki 1 sayfası